ĆWICZ ZE SWOIMI KLIENTAMI U NAS

DLA TRENERA

UPrzedzamy, że współpraca z UP to najfajniejsza przygoda, jaką możesz rozpocząć. Wybierasz kiedy i ile pracujesz, dostajesz atrakcyjne premie i masz realny wpływ na rozwój firmy, a co za tym idzie na swój rozwój!

Co zyskasz pracując w UP?

przyjazna atmosfera pracy

Tworzymy drużynę UP, dlatego możesz liczyć na nasze wsparcie i pomoc.

woda za free

Zachęcamy do używania wielorazowych butelek. Zabierz ją za sobą i korzystaj z dystrybutorów z wodą.

Dostęp do sprzętu PREMIUM

Ciesz się komfortem i profesjonalnymi narzędziami, które umożliwią Twoim podopiecznym na osiągnięcie wyższych wyników.

Nieograniczony dostęp do siłowni

Prowadź treningi o dowolnej porze — daj swoim podopiecznym elastyczność i osiągajcie wspólne sukcesy. Czerp korzyści, jakie dają regularne treningi.

możliwość pozyskania nowych klientów

Nasi klubowicze chętnie korzystają z pomocy trenerów personalnych w klubach fitness UP.

cykliczne spotkania 
z kadrą trenerów

Spotykamy się, aby omówić wyzwania i wzajemnie się w nich wspierać.

Współtworzenie marki i misji UP

Jeżeli zechcesz, zapraszamy do aktywnego tworzenia marki UP. Zaangażuj się i postaw również na swój rozwój.

Dołącz do Teamu UP

Praca w naszym klubie to idealne rozwiązanie dla trenerów, którzy rozpoczynają swoją karierę zawodową. Jeśli chcesz się rozwijać, cały czas iść do przodu i prowadzić nie tylko treningi, ale masz ambicję, aby tworzyć coś więcej — dołącz do społeczności UP!

Zostań pracownikiem klubu fitness UP!

Gwarantujemy Ci:

  • Współpracę z naszymi klubowiczami
  • Prowadzenie treningów wprowadzających
  • Szkolenie przed rozpoczęciem pracy
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pracę na sprzęcie premium
  • Współpracę z pasjonatami sportu i zdrowego trybu życia 

Jako trener w UP zawsze masz pewne wynagrodzenie. Podpisujemy umowę, w której jasno określamy Twoją stawkę godzinową. Co więcej, za każdy trening wprowadzający otrzymasz 35 zł, a za sprzedane treningi personalne w UP masz dodatkową premię.

 

Rozpocznijmy wspólną przygodę!

Strefy w klubach

info

strefa wypoczynkowa

Strefa wypoczynkowa – to, co nas wyróżnia! W każdym UP znajdziesz miejsce do odpoczynku, z kanapami, mnóstwem zieleni i czekającymi na regałach książkami. To idealne miejsce na regenerację po treningu.

strefa wypoczynkowa

strefa wypoczynkowa

info

strefa SPA

Idealne miejsce do relaksu i regeneracji po treningu. Nasze strefy SPA to sauna, solarium z czerwonymi lampami, które wpływają na odmładzanie skóry oraz są doskonałym źródłem witaminy D. To także miejsce, gdzie na odetchniesz na leżaku. *strefy dostępne w wybranych Klubach – sprawdź Swój UP

strefa SPA

strefa SPA

info

strefa cardio

Strefa cardio jest wyposażona w wiele profesjonalny maszyn z których może korzystać każdy klubowicz bez względu na poziom zaawansowania i wiek.  Trening można zrobić samemu lub pod okiem trenera personalnego.

strefa cardio

strefa cardio

info

strefa indoor walking

Jest to strefa idealna dla osób chcących stracić zbędne kilogramy oraz poprawić ogólne samopoczucie zwiększając formę fizyczną. Zajęcia wpływają relaksująco i nie są skomplikowane dlatego są przeznaczone dla każdego bez względu na stopień zaawansowania i wiek.

strefa indoor walking

strefa indoor walking

info

strefa zajęć grupowych

Strefa, gdzie prowadzone są zajęcia z trenerem przy muzyce, ćwiczenia są dobrane adekwatnie do wieku i zaawansowania klubowiczów. Zajęcia trwają określony czas i prowadzone są pod okiem trenera, który pokazuje i na bieżąco poprawia ćwiczące osoby.

strefa zajęć grupowych

strefa zajęć grupowych

info

strefa funkcjonalna

Strefa ta pozwala na przeprowadzenie treningu na każdym stopniu zaawansowania. Każda osoba na tej strefie może skorzystać z treningu przeprowadzonego przez trenera personalnego, który indywidualnie dobierze trening do trenującej osoby.

strefa funkcjonalna

strefa funkcjonalna

info

strefa hiit

Jest to trening interwałowy prowadzony na strefie funkcjonalnej w klubie. W krótkim czasie osiągamy maksymalne efekty, poprawiamy wydolność, spalamy kalorie i zbędną tkankę tłuszczową, kształtujemy sylwetkę, budujemy mięśnie.

strefa hiit

strefa hiit

info

strefa półwolnych ciężarów

Trening na tej strefie przypomina trening na wolnych ciężarach. Ćwiczenia są objęte bardzo niskim ryzykiem urazu, maszyny posiadają dużo ułatwień dla początkującego, intuicyjnie trenujący wie jak prawidłowo wykonać dane ćwiczenie.

strefa półwolnych ciężarów

strefa półwolnych ciężarów

info

strefa wolnych ciężarów

Jest to strefa dla każdego ćwiczącego o każdym stopniu zaawansowania. Strefa ma dużo miejsca do ćwiczeń i do dyspozycji jest taki sprzęt jak: sztangi, hantle, ławki treningowe i inne akcesoria.

strefa wolnych ciężarów

strefa wolnych ciężarów

info

strefa maszyn izolowanych

Jest to strefa polecana wszystkim osobom ćwiczącym, szczególnie osobom początkującym! Maszyny izolowane pozwalają zminimalizować ryzyko kontuzji, wspomagają ruch i wymuszają na nas odpowiednią technikę.

strefa maszyn izolowanych

strefa maszyn izolowanych

uwaga

uwaga

Nie w każdym klubie znajdują się wszystkie strefy wymienione w tej sekcji. Aby dowiedzieć się jakie strefy dostępne są w Twoim klubie sprawdź zakładkę KLUBY.

Masz pytania? SPRAWDŹ FAQ!

ZOBACZ FAQ

CHCESZ ZŁOŻYĆ cv? wybierz klub

NASZE KLUBY

Fitness kluby, siłownie i kluby fitness

Kluby fitness UP to idealne miejsce dla osób, które chcą zbudować swoją formę w przyjaznej atmosferze. Tutaj zadbasz o zdrowie, ale również o środowisko. Zapraszamy na darmowy trening fitness, aby przekonać się, czy to miejsce dla Ciebie. Fitness kluby to miejsce nie tylko do ćwiczeń. Organizujemy wydarzenia związane z ekologią, zero waste i zdrowym odżywianiem. Śledź naszą stronę internetową oraz media społecznościowe, aby być na bieżąco z najnowszymi akcjami w klubie fitness UP.

Klub fitness i siłownia UP to nowoczesne i profesjonalne miejsce. W kilkunastu strefach znajdują się markowe sprzęty klasy premium, aby Twój trening zawsze był efektowny. Prowadzimy ciekawe zajęcia grupowe fitness, na których możesz liczyć na pomoc specjalistów. Klub fitness UP to również kadra wyspecjalizowanych trenerów personalnych. Jesteśmy drużyną, do której Cię zapraszamy. Wpadnij na zumbę, jogę, TBC, pilates czy tabatę lub ćwicz w wybranej strefie funkcjonalnej. Dołącz do społeczności klubów fitness i siłowni UP!