UPsolutnie nowy styl życia
zależy od ciebie

Tworzymy przestrzeń dla wszystkich miłośników sportu i zdrowego stylu życia. Pomagamy osiągnąć założone cele, niezależnie czy jest to zrzucenie wagi, zbudowanie masy mięśniowej czy aktywny relaks — u nas poczujesz się UPsolutnie doskonale.

Co i jak robimy, zależy od nas. To nasze decyzje tworzą codzienność. Nasze decyzje i działania tworzą świat.

O nas
it's up to you

O NAS

UP to trzy filary:
#GENERATION – budujemy społeczność,
#MOTIVATION – wzajemnie się motywujemy,
#EDUCATION – ulepszamy świat przez edukację

Jako odpowiedzialna marka UP chcemy ulepszyć Twój fit świat. Uświadamiamy naszych klubowiczów, jednak cały czas pozostawiamy im możliwość wyboru.

Właśnie dlatego mamy wiele opcji karnetów, kluby podzielone są na strefy, gdzie w każdej z nich są inne maszyny. Klubowicze UP mogą korzystać z darmowej wiedzy o ćwiczeniach, odżywianiu i dbaniu o naszą planetę.

Wspieramy każdego w podejmowanych decyzjach oraz ich realizacji. Pomagamy w drodze do celu. UP TO YOU!

TO RISE UP – z nami ciągle się wznosisz. Realizujesz swoje cele, rozwijasz się i osiągasz coraz więcej. Nasze kluczowe wartości to: odpowiedzialność, zaradność, zaangażowanie, rozwój i szacunek do otoczenia, świata oraz ludzi.

5

klubów fitness z misją

38771

aktywnych klubowiczów

21466

mniej plastikowych butelek

25

rodzajów zajęć grupowych

WARTOŚCI I EKOLOGIA

Niezwykle ważną dla nas wartością jest wzajemna edukacja. W klubach UP rozmawiamy o problemie zużycia wody, prądu i segregacji śmieci. Każdy z teamu wdraża swoje pomysły i podpowiada, co możemy ulepszyć.

Nasi klubowicze są członkami naszej drużyny. Jesteśmy jedynym klubem fitness, w którym członkowie mogą wymieniać się odzieżą, książkami, sprzętem lub innymi rzeczami!
UP TO YOU!

Aby dbać o ekologię, zamontowaliśmy czujniki ruchu. W ten sposób oszczędzamy energię elektryczną, ponieważ światło świeci się tylko, gdy ktoś jest w pomieszczeniu. W klubach UP dostępne są pojemniki do sortowania odpadów.

Codziennie edukujemy i zachęcamy naszych klubowiczów do korzystania z wielorazowych opakowań. Dlatego postawiliśmy dystrybutory, z których każdy może nalać wodę do swojej butelki. Nie marnujmy i dbajmy wspólnie o środowisko.

wartości i ekologia
wartości i ekologia

SPOŁECZNA ODPOWIEDZIALNOŚĆ UP

W UP skupiamy się na tworzeniu społeczności wokół stylu życia, w którym zdrowie stanowi ważne miejsce.

Dlatego wspieramy nasz zespół oraz klubowiczów w tej kwestii. Podpowiadamy jak ćwiczyć, jak prawidłowo używać maszyn dostępnych w naszej siłowni i doradzamy w zakresie zdrowego odżywiania.

Jednak dla nas zdrowy styl życia to nie wszystko. Chcemy również zadbać o naszą planetę. Z tego względu organizujemy eventy, na których zgłębiamy tematy ekologii.

W naszych klubach segregujemy odpady, ograniczamy zużycie wody, prądu oraz plastiku. Zachęcamy nasz UP team do używania wielorazowych butelek, dlatego ustawiliśmy dystrybutory z darmową wodą dla wszystkich.

Regularnie organizujemy zbiórki na cele charytatywne. Przekazujemy karmę i potrzebne produkty dla lokalnych schronisk dla zwierząt.

Do zbiórki zachęcamy zarówno naszych pracowników, jak i klubowiczów UP.
Jeżeli w którymś klubie znajdziemy pozostawione ubrania, buty i nikt się po nie nie zgłosi – zawozimy je do domu dziecka. Nie marnujemy – wykorzystujemy ponownie!

Zajęcia grupowe w cenie w Klub Fitness UP

dystrybutory z wodą

Regularnie zbieramy karmę dla zwierząt i oddajemy ubrania do domów dziecka.

Zajęcia grupowe w cenie w Klub Fitness UP

akcje charytatywne

Zachęcamy do zabierania swoich wielorazowych butelek i korzystania z bezpłatnej wody.

Zajęcia grupowe w cenie w Klub Fitness UP

działania proekologiczne

Zachęcamy i sami segregujemy odpady, ograniczamy zużycie plastiku, wody i prądu.

PRACA W UP

Dołącz do drużyny UP! Chcesz się rozwijać i pracować z osobami, które mają taką samą pasję jak Ty? Lubisz dbać o ekologię i chętnie dzielisz się swoją wiedzą? Motywacja innych to Twoje drugie imię?

Jeżeli chociaż raz padła odpowiedź “TAK”, dołącz do nas!

Up to nie tylko klub fitness. Up to styl życia.
Tworzymy zaangażowaną i świadomą swoich decyzji społeczność UP, która wspólnie z nami motywuje i edukuje się wzajemnie. Dążymy do UPsolutnego stylu życia!

praca w up

w drużynie up cenimy:

Nasi pracownicy mają zapewnione:

Plan podziału UP

SZUKASZ PRACY?

ZŁÓŻ CV DO teamU upTRENER PERSONALNY


DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA


INSTRUKTOR ZAJĘĆ GRUPOWYCH
APLIKUJ CV TUTAJ